warsztaty pilates – Łódź

– znajdź swoje centrum-
Ginger up. pilates studio
Twoje dobre miejsce

Warsztaty pilates w Łodzi. Poznaj moc ćwiczeń pilates. To doskonała okazja poznać ćwiczenia pilates, które wzmocnią Twoje mięśnie, pomogą w bólach pleców, kręgosłupa. Spotkanie poprowadzi specjalistka od zdrowego i przyjemnego ruchu. Nasze warsztaty są odpowiednie dla osób początkujących, a także bardziej zaawansowanych. Dołącz do nas –

poznaj metodę pilates i Ginger up. pilates studio. Zapraszamy na spotkanie 29. czerwca o g. 10:30. Całość potrwa około 1,5h. Przygotujemy dla Ciebie miły zestaw ćwiczeń oraz smaczny poczęstunek w bardzo komfortowej, kameralnej grupie.

Wzmocnij ciało w zdrowy sposób.

Dowiedz się więcej I Pilates w Łodzi I warsztaty
– znajdź swoje centrum – pilates w Łodzi: zdrowy kręgosłup i ulga od bólu pleców.
Szukasz sposobu na poprawę na ból pleców? Chcesz się poruszać, ale „kardio”, podskoki nie są dla Ciebie? Nie lubisz klimatu siłowni, czy klubu fitness? Szukasz spokojnego miejsca, bez tłumów i nadmiernych bodźców? Zapraszamy do nas.

System ćwiczeń, których celem jest uelastycznienie i wzmocnienie całego ciała. bez nadmiernego rozbudowania mięśni. Wzmacniasz mięśnie głębokie, odciążasz kręgosłup, poprawisz postawę ciała. Jest to idealna forma aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki systematycznym ćwiczeniom zwiększysz świadomość ciała, poczujesz się lepiej.

Zdrowy kręgosłup – pilates

Nasze zajęcia pilates w Łodzi prowadzi przez doświadczona nauczycielka pilates. W szczególności skupiamy się na zdrowiu kręgosłupa, oferując specjalistyczne programy, Po warsztatach możesz kontynuować współprace z nami na regularnych zajęciach. Warto spróbować, doświadczyć – teraz jest dobry moment!

Ulga od bólu Pleców

Potrzebujesz miejsca, w którym można uciec od codzienności i po prostu być? Miejsca pełnego akceptacji, spokoju i dobrej energii? Wszyst­kie zajęcia odby­wają się sta­cjo­nar­nie w klimatycznej przestrzeni z dębowym parkietem. Zajęcia dostosowane do Ciebie i Twojej grupy. Zwracamy uwagę na każdy aspekt od doboru odpowiednich ćwiczeń po muzykę i Twoje dobre samopoczucie. Zapraszamy do naszego studia pilates w Łodzi, gdzie znajdziesz profesjonalną opiekę, komfortowe warunki oraz indywidualne podejście. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na pełną koncentrację instruktora na każdym uczestniku.

Chcesz poznać moc ćwiczeń pilates spokojnej, ale skutecznej formy ruchu. Potrzebujesz czasu dla siebie w przyjemnym miejscu. Odczuwasz bóle kręgosłupa i szukasz sposobu jak temu zaradzić – Zapraszamy na warsztaty!

Możesz stworzyć swoją grupę dla przyjaciół lub pracowników – napisz do nas gingerupstudio@gmail.com

– prowadzenie –

Karolina Lewińska – certyfikowana nauczycielka pilates. ponad 12 lat doświadczenia. Poczytaj więcej tutaj.

– termin i cena –

29. czerwca g. 10:30 I 162 pln warsztaty + poczęstunek

– miejsce –

Ginger up studio ul. Próchnika 5 / blisko ul. Piotrkowskiej / zabytkowa kamienica.

– kontakt –

Kontakt e-mail gingerupstudio@gmail.com lub sms 510168604 (oddzwonimy)

.


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *