grupa pilates podstawy

dla początkujących I czwartek g. 18:00

1 wolne miejsce I możesz dołączyć


Poziom: średni Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność: średnia. Muzyka: stanowi tło do zajęć. Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik


Byłaś/łeś na zajęciach pilates ? Ćwiczysz co najmniej 2 miesiące? To zajęcia dla Ciebie! Poprawisz siłę oraz stabilność ciała. Uwolnisz się od bólu kręgosłupa. Pilates to system ćwiczeń, których celem jest uelastycznienie i wzmocnienie całego ciała bez nadmiernego rozbudowania mięśni. Wzmacniasz mięśnie głębokie.

NFORMACJE ORGANIZACYJNE

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupie od 3 do 4 osób dorosłych. Po zapisaniu się na zajęcia otrzymasz wiadomość ze wskazówkami dojazdu. Studio otwieramy 10 minut przed zajęciami. Jeśli nie pasuje Ci któryś z terminów poinformuj nas o tym. Razem ustalimy, kiedy odrobisz nieobecność. Czas na anulowanie obecności minimum 24h przed zajęciami.

Dni wolne od zajęć w roku 2024

Wielkanoc: 30, 31 marca i 1 kwietnia 2024 (sobota, niedziela, poniedziałek) Majówka 1, 2, 3 i 4 maja 2024 (środa, czwartek, piątek, sobota) Boże Ciało 30 maja 2024 (czwartek) – zajęcia będą odrabiane w inny dzień, ustalony z uczestnikami.

wolne pojedyncze miejsca I 15.02

terminy

.

otwarte zapisy na marzec

cena

380 zł/ 2x w tygodniu

412 pln/ 8 spotkań/ 8 tyg.

zapisz się