trening indywidualny

Trening tylko dla Ciebie!

Zapraszam do klimatycznej przestrzeni w centrum Łodzi. Stworzyłam miejsce, gdzie mogę pomóc Ci zadbać o ciało, kręgosłup, a także zrelaksować i odpocząć. Trening 1:1 dopasowany jest wyłącznie do Twoich potrzeb i planu dnia. Idealne rozwiązanie dla osób początkujących oraz dla osób z konkretnymi problemami w obrębie narządu ruchu, np. przewlekłe bóle kręgosłupa, bioder, kolan. Zajmuję się ruchem od ponad 15 lat. Jestem dyplomowaną choreografką i certyfikowaną nauczycielką pilates i ruchu.

– Karolina Lewińska

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim spec. choreografia i techniki tańca. Ukończyłam polskie oraz międzynarodowe szkolenia dla nauczycieli pilates, ruchu oraz z fizjoterapii.

Naturalny, zdrowy, z przyjemności taki według mnie powinien być ruch. Bez zagłuszania siebie i swoich potrzeb głośną muzyką i ostrym światłem. Ruch, który sprawia Ci radość i pielęgnuje twoje ciało. Pomagam w stworzeniu rutyny lub nazywając ją milej- rytuału ruchu. Dzięki temu pracujesz nad koncentracją, motywacją.

Korzystam z kilku metod, narzędzi, przedstawiając je w przyjaznej formie – zrozumiałej, prostej.

Zaczęło się od tańca, z małą przerwą na szkołę muzyczną. Po drodze poznałam metodę pilates – rodzaj treningu, który szanuje ciało.

Gdzie pracuje

Najczęściej zapraszam do Ginger up studio przy Próchnika 5. W okresie wiosny i lata organizuję spotkania na powietrzu. Raczej nie pracuję online. Prowadzę również warsztaty wyjazdowe lub spotkania w firmach.

W czym mogę Ci pomóc?

Indywidualny trening pilates.

Indywidualny trening dla kobiet w/po ciąży

Indywidualny trening funkcjonalny.

Indywidualny trening Mobilności/Stretching.

  • Indywidualny trening Mobilności/Stretching.
  • Indywidualny trening terapeutyczny. Elementy metody Feldenkraisa.
  • Indywidualny trening mięśni dna miednicy.
  • taniec
  • Lekcja tańca. Pierwszy taniec. Przygotowanie do egzaminów wstępnych

Umów się na spotkanie

Napisz sms – oddzwonimy! W treści proszę wpisać „Kontakt w sprawie treningów 1:1 – proszę o telefon”

Napisz e-mail – Napisz krótko o Twoich potrzebach. Dłuższa rozmowa odbędzie się na umówionym spotkaniu.

Zapisz się online – zakładka „wizyty”.

Cennik – ceny treningów zaczynają się od 180 zł. Cennik znajdziesz na naszej stronie z zapisami. Tutaj. Program zdrowy kręgosłup – obowiązuje inny cennik. informacja wkrótce.

Obowiązuje umowa oraz regulamin dostępny tutaj