grupa wprowadzenie pilates

plecy bez bólu I wprowadzenie pilates


Jesteś nierozciągnięta/y lub dawno nie ćwiczyłaś/łeś (masz dłuższą przerwę od aktywności fizycznej?). Masz siedzący tryb życia i/lub pracę przed komputerem? Marzysz o plecach bez bólu? Zapraszamy na zajęcia!

Zajęcia prowadzone w bezpieczny sposób pod okiem specjalistki od świadomego, zdrowego ruchu. Pracujesz nad wzmocnieniem mięśni i postawą ciała. Poprawisz siłę oraz stabilność ciała. Uwolnisz się od bólu kręgosłupa. Pilates to system ćwiczeń, których celem jest uelastycznienie i wzmocnienie całego ciała bez nadmiernego rozbudowania mięśni. Wzmacniasz mięśnie głębokie.  

Poczuj ulgę i uwolnij się od bólu.


NFORMACJE ORGANIZACYJNE

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupie od 3 do 4 osób dorosłych. Po zapisaniu się na zajęcia otrzymasz wiadomość ze wskazówkami dojazdu. Studio otwieramy 10 minut przed zajęciami. Jeśli nie pasuje Ci któryś z terminów poinformuj nas o tym. Razem ustalimy, kiedy odrobisz nieobecność. Czas na anulowanie obecności minimum 24h przed zajęciami.

Dni wolne od zajęć w roku 2024

Wielkanoc: 30, 31 marca i 1 kwietnia 2024 (sobota, niedziela, poniedziałek) Majówka 1, 2, 3 i 4 maja 2024 (środa, czwartek, piątek, sobota) Boże Ciało 30 maja 2024 (czwartek) – zajęcia będą odrabiane w inny dzień, ustalony z uczestnikami.

terminy

cena

412 pln

.

zapisz się

terminy

cena

412 pln

.

zapisz się