pilates I pierwsza wizyta

Overline

Pierwsza wizyta na zajęciach grupowych pilates?

Jak się przygotować na zajęcia pilates w naszym studio? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Szukasz zajęć pilates w Łodzi? Poznaj nas!

Zajęcia grupowe prowadzone są w bezpieczny sposób. Głównie na macie. Maty są regularnie dezynfekowane, czyszczone. Zajęcia odbywają się w zabytkowej kamienicy przy Próchnika 5.

Grupy są kameralne do 4 osób. To ważne, szczególnie dla osób początkujących. Ćwiczysz z osobami, które są na takim samym poziomie jak ty. Masz do dyspozycji nauczyciela, który zawsze służy pomocą. Gdy czegoś nie jesteś pewna/pewien zapytaj!

Zapisy odbywają się przez system : https://app.fitssey.com/100715668

To znaczenie ułatwia sprawę ; )

pilates łódź

Najważniejsze rzeczy

  • Zapoznaj się z regulaminem.
  • Przyjdź chwilę wcześniej. Oprowadzimy Cię po studio. Jeśli chcesz możesz nam trochę opowiedzieć o sobie. Na pewno nasza nauczycielka zapyta o tryb pracy, czy coś ćwiczysz. Łatwe pytania. Bez obaw.
  • Ubierz się wygodnie. Najlepiej sprawdzają się dopasowane rzeczy. Getry/leginsy i koszulka. Najważniejsze to czuć się dobrze oraz aby podczas ćwiczeń nic Ci nie przeszkadzało.
  • Możesz wziąć swoją ulubioną matę. Warto zabrać ze sobą mały ręcznik, który położysz na macie.
  • Postaraj się nie jeść bezpośrednio przed treningiem obfitego posiłku. 
  • Na miejscu jest woda. Nie musisz kupować. Częstujemy herbatą, kawą.
  • Nie dojedziesz na czas? Napisz do nas sms. Wystarczy: Spóźnię się, -wpisz swoje imię- Tak, nawet jeśli jesteś pierwszy. Zajęcia zaczynamy punktualnie. O ile spóźnienie wyniesie do 5 minut, możemy na Ciebie poczekać. Szanujemy czas innych.
  • Na anulowanie obecności jest 12h. Jeśli zmieścisz się w czasie, zaproponujemy Ci inny termin. Poinformuj nas o nieobecności. Wystarczy: Nie będzie mnie- wpisz swoje imię-
  • Zapisujesz się z góry na 1 lub 4 spotkania. Rezerwujesz miejsce. Weź to proszę pod uwagę przy planowaniu innych aktywności.

Nie musisz być mobilna/y, rozciągnięta/y i mieć silnych mięśni brzucha. Na zajęciach od podstaw na sali znajdują się wyłącznie osoby początkujące. Postaraj się nie porównywać. Trudne, ale możliwe.

Do zobaczenia przy Próchnika 5!

Ginger up. pilates studio

Nasza siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Łodzi. Kameralna przestrzeń, spokój i ładne, przyjazne wnętrze sprawią, że poczujesz się dobrze. Założycielką studio jest Karolina Lewińska tancerka, choreografka oraz nauczycielka metody pilates. Działamy w oparciu o holistyczne podejście do ciała i ruchu.

W naszym studio treningi oparte są o metody pilates, naturalny ruch oraz choreoterapię. W naszej pracy wykorzystujemy również techniki oddechowe i relaksacji. Uczymy jak pracować mądrzej, a nie ciężej. Jak mieć sprawne i zdrowe ciało. Nasze zajęcia będą dla ciebie, jeśli chcesz zyskać więcej siły, mobilności swobody w ruchu oraz mniej dyskomfortu i bólu. Prowadzimy sesje indywidualne oraz w małych grupach, w związku z tym trening dopasowany jest do Twoich potrzeb.

a.


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *