Serdecznie zapraszamy na warsztat z okazji Dnia Mamy, Ciało i Emocje Mam! Zaproszenie kierujemy do wszystkich mam niezależnie od wieku i ilości dzieci na stanie, a także przyszłych mam, które spodziewają się dziecka.

Mamy nadzieję, że na naszym warsztacie poczujecie się zaopiekowane i znajdziecie chwilę wytchnienia od macierzyńskich trudów.
Czym będziemy zajmowały się na warsztacie?
  • Ciałem – będą ćwiczenia mięśni dna miednicy, świadomy oddech, automasaże, relaksacja. Uważności na ciało i na to, co ma nam do powiedzenia.
  • Pułapkami w jakie wpadamy będąc mamą – przyjrzymy się im, zastanowimy skąd się biorą jakie emocje w nas wywołują i czy możemy robić coś, żeby je omijać.
  • Wsparciem – chcemy stworzyć razem z Wami przestrzeń, w której już od progu będzie czuć troskę, akceptację, bezpieczeństwo

Na miejscu będzie czekała na Was herbatka, ciasteczka, owoce i mini ściąga z tego co najistotniejsze z naszego warsztatu.

Gdzie, kiedy i w jakiej cenie?

Nasz warsztat odbędzie się 29.05 (niedziela) o godzinie 11:00 (choć możemy dostosować godzinę do Was) w niesamowicie klimatycznej przestrzeni przy ul. Próchnika 5 w Łodzi.

Warsztat potrwa około 3 godziny.

Grupa uczestniczek będzie liczyła maksymalnie 7 osób. Zapisy na warsztaty trwają do 26.05 do północy.

Koszt warsztatu to 80 zł.

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym: cialoiemocje@gmail.com

Kim jesteśmy ?

Cześć! Nazywam się Ola Romanowska jestem psycholożką pracującą z kobietami w okresie okołoporodowym oraz ich bliskimi, a także przyszłymi i obecnymi rodzicami rozwijając ich kompetencje rodzicielskie. W mojej pracy staram się przede wszystkim zrozumieć po to, by później pomóc w zrozumieniu, akceptacji i rozwoju tych, którzy mi ufają. Praca z kobietami w okresie okołoporodowym jest dla mnie szczególnie istotna. To czas, w którym każda kobieta powinna być otoczona troską i dawać sobie „samotroskę”. Chcę Ci pokazać, w jaki sposób zatroszczyć się o siebie. Prywatnie jestem miłośniczką tańca i muzyki. Odkrywania nowych miejsc, smaków i ludzi. Jestem też mamą, a mój syn jest moim osobistym nauczycielem życia.

Więcej o mnie: https://www.romanowskapsycholog.com/

Cześć! Nazywam się Karolina Lewińska. Jestem nauczycielką pilates, terapeutką ruchową. Naturalny, zdrowy, z przyjemności taki według mnie powinien być ruch. Bez zagłuszania siebie i swoich potrzeb głośną muzyką i ostrym światłem. Ruch, który sprawia Ci radość i pielęgnuje twoje ciało. Trenujesz, ponieważ lubisz swoje ciało, nie dlatego, że go nienawidzisz. Jak to zrobić, jak to odnaleźć, a przede wszystkim jak się zmotywować? Tu z pomocą może przyjść rutyna. Niektórzy od niej uciekają, a czasem jest kluczem do wewnętrznego spokoju. Rutyna, a może przyjaźniej rytuał pomaga w podtrzymaniu koncentracji, wzmacnia motywację, kontroluje emocje czy stres. Znalezienie swojego rytuału może zaprowadzić Cię do sukcesu, jakikolwiek by on nie był. I tak moją rutyną, stało się dbanie o siebie. Moim codziennym nawykiem stał się między innymi pilates. Bardzo konkretny, system ruchowy.

Więcej o mnie: mojestudiopilates.pl

Zapraszamy! Karolina i Ola.

error: kopiowanie wyłączone