program kręgosłup bez stresu

odżywczy ruch I relaksacja I elementy metody Feldenkraisa I świadomość ciała

PILATES ŁÓDŹ I PRÓCHNIKA 5

Ćwiczenia dla osób, które potrzebują wyciszenia, spokojniejszych zajęć. W grupie będą 3-4 osoby. Ćwiczenia redukujące napięcia w ciele, bóle kręgosłupa. Automasaż, rozciąganie, relaksacja. Potrzebujesz oddechu po ciężkim dniu? Może potrzebujesz chwili dla siebie, żeby zacząć dobrze tydzień? Wybierz zajęcia relaksacja, oddech i elementy metody Feldenkraisa. Zajęcia są spokojne nastawione na rozluźnienie oraz zwiększenie świadomości ciała. Podczas zajęć będziemy używać również małego sprzętu jak piłki, rolery. Możesz spodziewać się automasażu ciała i twarzy, lekkiego rozciągania i relaksacji prowadzonej. Rozluźniamy i uspakajamy układ nerwowy.

Poziom: ogólny, dla każdego. Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność: zajęć: niska Muzyka: stanowi tło do zajęć/ na żywo Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik.

Kurs trwa 8 tygodni. Dokładne terminy znajdziesz poniżej. Zajęcia prowadzone są w 3-4 osobowych grupach przez wykfalifikowaną nauczycielkę ruchu, pilates. Jesteś w dobrych rękach! Pakiet ważny jest 8 tygodni.

terminy

.

cena

.