poznajmy się!

 

Dzień dobry! Cześć!

Nasza siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Łodzi. Kameralna przestrzeń, spokój i ładne, przyjazne wnętrze sprawią, że poczujesz się dobrze. Założycielką studio jest Karolina Lewińska tancerka, choreografka oraz nauczycielka metody pilates. Działamy w oparciu o holistyczne podejście do ciała i ruchu.

W naszym studio treningi oparte są o metody pilates, naturalny ruch oraz choreoterapię. W naszej pracy wykorzystujemy również techniki oddechowe i relaksacji. Uczymy jak pracować mądrzej, a nie ciężej. Jak mieć sprawne i zdrowe ciało. Nasze zajęcia będą dla ciebie, jeśli chcesz zyskać więcej siły, mobilności swobody w ruchu oraz mniej dyskomfortu i bólu. Prowadzimy sesje indywidualne oraz w małych grupach, w związku z tym trening dopasowany jest do Twoich potrzeb.

pilates
Jedną z ważnych zasad metody pilates jest zaangażowanie centralnej części naszego ciała, budujesz solidny fundament. Minimalistyczny, ale intensywny ruch poprawi jakość twojego życia. Pilates nie jest treningiem tylko dla kobiet czy seniorów. Jest to metoda dla każdego szukającego bardziej świadomego treningu. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, nie trzeba być wysportowanym czy rozciągniętym. Ćwiczmy na matach lub z wykorzystaniem sprzętu (piłki, gumy). Regularny trening, koncentracja, skupienie na sobie, dają niesamowity efekt. Lepszy komfort życia.

pracuj ze mną

Cześć!
Nazywam się Karolina Lewińska. Jestem certyfikowaną nauczycielką pilates i terapeutką ruchu. Ruchem zajmuję się od 7 roku życia. Posiadam ponad 12-letnie. doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim spec. choreografia i techniki tańca.

Naturalny, zdrowy, z przyjemności taki według mnie powinien być ruch. Bez zagłuszania siebie i swoich potrzeb głośną muzyką i ostrym światłem. Ruch, który sprawia Ci radość i pielęgnuje twoje ciało. Trenujesz, ponieważ lubisz swoje ciało, nie dlatego, że go nienawidzisz. Jak to zrobić, jak to odnaleźć, a przede wszystkim jak się zmotywować? Tu z pomocą może przyjść rutyna. Niektórzy od niej uciekają, a czasem jest kluczem do wewnętrznego spokoju. Rutyna, a może przyjaźniej rytuał pomaga w podtrzymaniu koncentracji, wzmacnia motywację, kontroluje emocje czy stres. Znalezienie swojego rytuału może zaprowadzić Cię do sukcesu, jakikolwiek by on nie był. I tak moją rutyną, stało się dbanie o siebie. Moim codziennym nawykiem stał się między innymi pilates. Bardzo konkretny system ruchowy. Minimalny ruch, pracujesz z obciążeniem własnego ciała lub na maszynach. Jest to również świetne ćwiczenie uważności.

Możesz się do mnie zgłosić, gdy potrzebujesz bezpiecznych ćwiczeń i profesjonalnego treningu, odczuwasz ból lub napięcie mięśniowe, potrzebujesz nauki świadomego relaksu i oddechu.

cennik

  • Konsultacja stacjonarna 163 zł czas trwania: około 50 minut,
  • Konsultacja online 153 zł czas trwania: około 50 minut,

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

T. 510168604