26/11/2021

18:00-20:00

Zapraszamy do naszego studio w centrum Łodzi na pobudzające warsztaty pilates.  Zadbamy o Was kompleksowo. Holistyczna i kreatywna forma warsztatów, na których poznasz metodę pilates i rolowanie. Spotkanie odbywa się w bardzo kameralnej grupie 4/5 osób. 
 Z A P R A S Z A M Y!
Program warsztatów:
1. Wzmacniająca sesja pilates
2. Automasaż/ rolowanie

 

Sesja pilates

Poszukamy przyjemności i radości w ruchu. Będzie intensywnie, ale będzie to miłe zmęczenie. Uwolnisz się od negatywnej energii, poczujesz wewnętrzny spokój. Popracujesz z wyobraźnią. Znajdziesz swoją wewnętrzną siłę. Popracujemy nad świadomością ciała, elastycznością i zakresami ruchu. Będzie to duży zastrzyk energii i radości.

Rolowanie

Automasaż z wykorzystaniem rolerów i piłek. Relaksacja prowadzona. W drugiej części warsztatów skupimy się na odpuszczaniu. Rozluźnimy mięśnie poprzez masaż i techniki oddechowe. Nauczysz się prawidłowego wzorca oddechowego. Zaproponowane ćwiczenia pomogą Ci się zrelaksować. Jest to czas tylko dla Ciebie.

Data i godzina spotkania
26/11/2021
10:30-12:30
Cena
100 zł/osoba
Miejsce
ul. Próchnika 5
Jak się przygotować do warsztatu?
Strój niekrępujący ruchów. Polecam trening boso, uwolnijmy stopy ;) Buty na zmianę będą nam potrzebne do przemieszczania się po studio.
error: kopiowanie wyłączone