Pilates

pilates flow


 

Holistyczna i kreatywna koncepcja ruchu, która zwiększy twoją mobilność, elastyczność, siłę oraz pozwoli dłużej cieszyć się sprawnym ciałem. Świadomy trening to wiele korzyści, dlatego łączymy kilka metod jak joga pilates, naturalny ruch oraz wiedzę w zakresie biomechaniki, aby dać ci jeszcze więcej przyjemności z ruchu. Ćwiczenia są proste, czasem połączone w krótkie sekwencje ruchowe. Dodatkowo używamy sprzętu jak bosumagic cirlce i piłek do masażu (automasaż w ruchu).

Jest to odżywczy ruch dla każdego, który poprawi twoją propriocepcję, odmłodzi ciało i uspokoi umysł. Osiągniesz swobodę w ciele, zwiększysz świadomość ruchu. Wzmacniający, a zarazem regeneracyjny zestaw ćwiczeń przedstawiony w prosty, ale kreatywny sposób.

 

Dodatkowo nie musisz decydować się na konkretną technikę.

Zajęcia organizowane są w taki sposób, abyś nie musiała/ musiał dostosowywać się do grupy. Ustalasz własne tempo.

 

Chcesz, żeby twoje ciało przestało boleć? Ruszaj się!

 

Terminy

zajęcia odbywają się 2x w tygodniu poniedziałek/ środa

17:30-18:30

Cena

280 zł/ 8 spotkań

Zapisy

gingerupstudio@gmail.com

temat: PILATES FLOW

Miejsce

Potrzebujesz miejsca,  w którym można uciec od codzienności i po prostu być? Miejsca pełnego akceptacji, spokoju i dobrej energii? Poczuj się zaproszona/y! Studio to dwie przestrzenie: ruchu i kreatywności. Połączone razem tworzą  idealny zestaw. Świadomy trening  to wiele korzyści dla twojego ciała, a także umysłu. Poznajesz swoje ciało i jego możliwości. Uczysz się go słuchać. Dodatkowo nie musisz szukać, wybierać, wszystko w jednym miejscu. Bez względu na wiek czy aktualną kondycję fizyczną, znajdziesz coś dla siebie.

 

error: kopiowanie wyłączone