Zapraszam do Ginger up. pilates studio w samym centrum Łodzi.  Studio znajduje się przy ulicy Próchnika 5, blisko Placu Wolności. Prowadzę zajęcia w oparciu o metodę pilates, a także taniec (improwizacja, terapia tańcem), z elementami techniki Alexandra i Feldenkraisa, trening mięśni dna miednicy (metoda Bebo), anatomy Trains ( w kontekście ruchu).

pilates

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świetne zajęcia pilatesu w otoczeniu roślin, pięknych zapachów i nastrojowego światła.

Doskonała proporcja wysiłku i relaksu, a to wszystko prowadzone przez instruktorkę słuchającą potrzeb osób ćwiczących, ale też często zaskakującą nowymi pomysłami na zajęcia. Pierwszy raz w życiu uczęszczam na jakieś zajęcia fizyczne tak długo i regularnie, więc to chyba najlepsza rekomendacja :) – Diana

 

Możesz wybie­rać spo­śród warsz­ta­tów : „znajdź swoje centrum” lub „pilates w mieście” , po obywające się cyklicznie kursy, dzięki któ­rym zadbasz o swoje ciało w najlepszy możliwy sposób. Wszyst­kie zajęcia odby­wają się sta­cjo­nar­nie w Ginger up. pilates studio przy Próchnika 5, w kame­ral­nych grupach. 

Jeśli wolisz jednak bardziej indywidualną pracę, gdzie nauczyciel skupiony jest wyłącznie na Tobie i cenisz sobie elastyczność w terminach spotkań, zapraszam na trening 1:1

Trening indywidualny

 

Dzięki ćwiczeniom poprawisz postawę ciała, pozbędziesz się bólu pleców oraz zwiększysz świadomość ciała. Mądry ruch dla zdrowia pleców i całego ciała.

Metoda Pilates uczy, jak panować nad swoim ciałem. Poprawia elastyczność,  siłę oraz rozwija kontrolę i wytrzymałość w całym ciele. Podstawa każdego treningu. Zwiększa świadomość ciała, wzmacnia mięśnie głębokie brzucha i tułowia. Poprawia postawę ciała Jest to spokojny, ale wymagający trening. Pamiętaj, że nie zawsze musisz wyjść z treningu wykończona. Nie zawsze na następny dzień musi „wszystko boleć”. Nie oznacza to, że nie wykonałaś żadnej pracy. Praca, koncentracja i skupienie na sobie, tworzy niesamowity efekt. Masz większą kontrolę nad własnym ciałem. Pozwala Ci bezpieczniej korzystać z trudniejszych, szybszych treningów.
Uelastycznia mięśnie, wzmacnia mięśnie głębokie, zwiększa się równowaga ciała, poprawia jego ruchomość.

 

Jedną z ważnych zasad metody pilates jest zaangażowanie centralnej części naszego ciała, budujesz solidny fundament. Intensywność sesji zależy od uczestników. Pilates to wymagająca technika, potrzeba cierpliwości i zaangażowania. Minimalistyczny, ale intensywny ruch poprawi jakość twojego życia. Pilates nie jest treningiem tylko dla kobiet czy seniorów. Jest to metoda dla każdego szukającego bardziej świadomego treningu.  Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, nie trzeba być wysportowanym czy rozciągniętym. Ćwiczenia pilates można modyfikować, więc sprawdzą się niezależenie od poziomu zaawansowania. Na zajęciach budujesz siłę i elastyczność mięśni.

 • możesz poprawić ustawienie kręgosłupa, postawę ciała.
 • wyrzeźbisz mięśnie nie zwiększając ich objętości.
 • złagodzisz bóle pleców
 • zwiększysz elastyczność, zwinność, poczucie równowagi i poprawisz koordynację ruchów.
 • zbudujesz silne i elastyczne mięśnie
 • nauczysz się lepiej poruszać, zwiększysz zakres ruchów
 •  zrelaksujesz się
 •  zwiększysz świadomość ciała

 

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku, natomiast warsztaty w weekendy.

poniedziałek g.17:30 oraz g. 19:00

wtorek/czwartek g. 17:30

 

Pełen grafik i możliwość zapisów online:

https://app.fitssey.com/100715668

 

Napisz do mnie gingerupstudio@gmail.com lub zadzwoń 510168604

Często zadawane pytania

 • Gdzie znajduję się studio?

ul. Próchnika 5 w Łodzi. W wyremontowanej kamienicy blisko ul. Piotrkowskiej, Placu Wolności. Ok. 10 minut od Manufaktury.

 •  Jakie są ceny kursów ?

Pakiet 4 zajęć /160 zł

Pakiet 8 / 300 zł

warsztaty/ od 60 zł

 • Dla kogo są zajęcia ?

Dla każdego. Nie ma podziału na płeć, czy nawet na wiek. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekuna. Kondycja, poziom zaawansowania, czy umiejętności nie mają większego znaczenia. Ćwiczenia można modyfikować.

 • Jak się zapisać?

Możesz napisać do mnie wiadomość e-mail gingerupstudio@gmail.com lub zadzwonić 510168604.

Przez aplikację: https://app.fitssey.com/100715668

 • CZY MOGĘ ODWO­ŁAĆ SWOJE UCZEST­NIC­TWO W KURSIE?

Tak. Szczegóły opisane są w regulaminie.

 • CZY MOŻNA UMÓ­WIĆ SIĘ NA ZAJĘ­CIA PRÓBNE?

Tak. Możesz skorzystać z jednorazowego wejścia lub treningu 1:1

 

Ginger up. pilates studio
Próchnika 5
error: kopiowanie wyłączone