trening grupowy

Zapraszamy do Ginger up. pilates studio przy Próchnika 5. Wszyst­kie zajęcia odby­wają się sta­cjo­nar­nie w klimatycznej przestrzeni z dębowym parkietem i naturalnym światłem.

Komfortowo i bezpiecznie. Zwracamy uwagę na każdy aspekt od doboru odpowiednich ćwiczeń po muzykę i Twoje dobre samopoczucie. Spotykamy się w kame­ral­nym gro­nie max. 4 osób.*
Jeśli masz wątpliwości, czy taki rodzaj treningu w grupie jest dla Ciebie, polecamy najpierw skorzystać z zajęć indywidualnych. Doradzimy, które zajęcia są dla Ciebie. Zapisy na zajęcia grupowe/kursy odbywają się przez system: link do zapisów.

Nie pasuje Ci termin? Możemy zorganizować dla Ciebie prywatną grupę pilates. Ćwiczysz Ty i Twoi znajomi, rodzina lub współpracownicy. Organizujemy spotkania grupowe dla firm: więcej informacji.

jAK DZIAŁAMY?

KURSY/ regularne zajęcia ze stałym terminem.

Zapisujesz się z góry na 4 spotkania. Jest 12h na anulowanie obecności. Jeśli nie odpowiada Ci któryś z terminów z danego kursu poinformuj nas o tym! Ustalimy inny termin do „odrabiania”. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem: link Ważność pakietu to 30 dni od daty pierwszych zajęć.

ZAJĘCIA SPECJALNE/ jednorazowe zajęcia.

Co tydzień organizujemy zajęcia dodatkowe. Zapisy z góry. Cały plan dostępny jest na stronie z zapisami.

Zapisy

WARSZTATY/ dłuższe spotkania tematyczne.

Spotkania odbywają się w sobotę lub niedzielę. Są dłuższe od regularnych zajęć.

wprowadzenie pilates I poniedziałek g. 19:00 I wtorek g. 17:00 I czwartek g. 17:00 I czwartek 19:00

Poziom: początkujący. Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność zajęć: niska/ średnia.

Muzyka: stanowi tło do zajęć. Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących lub osób, które chcą poznać metodę pilates. Omawiamy podstawowe zasady pilates, popracujesz nad wzmocnieniem mięśni i postawą ciała. Zajęcia prowadzone w bezpieczny sposób pod okiem specjalistki od świadomego, zdrowego ruchu. Poprawisz siłę i stabilność ciała. Uwolnisz się od bólu kręgosłupa. Pilates to system ćwiczeń, których celem jest uelastycznienie i wzmocnienie całego ciała bez nadmiernego rozbudowania mięśni. Wzmacniasz mięśnie głębokie, odciążasz kręgosłup i poprawisz postawę ciała.

grupa pilates podstawy I czwartek g. 18:00

Poziom: średni/zaawansowany. Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność: średnia/wysoka.

Muzyka: raczej energiczna, dodająca motywacji. Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik.

poranki pilates I wtorek g. 08:15

Poziom: wszystkie poziomy Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność zajęć: średnia.Muzyka: stanowi tło do zajęć. Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik.

Zacznij dzień miłymi ćwiczeniami. Wzmacniasz mięśnie głębokie, odciążasz kręgosłup i poprawisz postawę ciała.

pilates + mobility I poniedziałek g. 18:00

Poziom: ogólny, dla każdego. Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność: zajęć: średnia Muzyka: stanowi tło do zajęć. Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik.

Uwaga! 25 grudnia, termin zajęć może ulec zmianie na życzenie uczestników.

KREATYWNA FORMA ZAJĘĆ. Ćwiczenia usprawniające ruch i ciało. To również okazja do poznania nowej formy ruchu, dzięki której znaczenie zmniejszysz ból, wzmocnisz stawy, zwiększysz elastyczność i zakresy ruchu. Na zajęciach poznasz różne sposoby budowania mobilności, rozciąganie aktywne, czy z obciążeniem. Proste i skuteczne metody. Dobrze sprawdzi się dla osób, które chcą poznać podstawy zdrowego ruchu lub uzupełnić swój trening np. siłowy. W zależności od Twojego doświadczenia i trybu życia możesz różnie czuć ciało podczas treningu. Im bardziej napięte ciało, tym bardziej będziesz czuć dane ćwiczenia. Po kilku treningach poczujesz dużą ulgę!

COŚ DLA BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH

grupa pilates I wtorek g. 18:00

Poziom: średni/zaawansowany. Co potrzebujesz? Wygodne ubranie, niekrępujące ruchu. Intensywność: średnia/wysoka.

Muzyka: raczej energiczna, dodająca motywacji. Ćwiczmy boso lub w skarpetkach. Możesz wziąć swoją matę i mały ręcznik.

Uwaga! 25 grudnia, termin zajęć może ulec zmianie na życzenie uczestników.

Zapraszamy osoby z minimum półrocznym doświadczeniem treningowym. Niekoniecznie pilates. Jest szybciej niż na pozostałych zajęciach.

REGULAMIN

Koniecznie przeczytaj: link do regulaminu. Masz 12h godzin na anulowanie obecności. Możesz do nas napisać: gingerupstudio@gmail.com . Anulować obecność można w przypadku choroby lub wyjątkowych sytuacji. Grupa jest kameralna, więc jest to dla nas Ważne. Jeśli zmieścisz się w czasie, ustalimy inny termin do odrobienia. Jeśli chcesz nas sprowadzić, masz wątpliwości, polecamy najpierw warsztaty lub trening 1:1.

Nie masz czasu na regularne zajęcia? Chcesz sprawdzić, czy jesteśmy dla Ciebie? zapraszamy na warsztaty lub jednorazowe zajęcia. Zapisy na warsztaty odbywają się przez system fitssey. Przycisk na niebieskim tle przekieruje Cię do strony z zapisami.

JEDNORAZOWE ZAJĘCIA I ZAPISY I PLAN DOSTĘPNE STRONIE FITSSEY.

  • PILATES + FLOW
  • PILATES + MAGIC CIRLCE
  • PILATES BARRE
  • SCULPT& SHAPE PILATES
  • WAKE UP& STRETCH
  • GRUPA PILATES + MAŁA PIŁKA

.

Dołącz do gingerClub!