Pilates podstawy wt/czw g. 17:30


 

wtorek/ czwartek

1 wolne miejsce

Metoda Pilates uczy, jak panować nad swoim ciałem. Poprawia elastyczność,  siłę oraz rozwija kontrolę i wytrzymałość w całym ciele. Podstawa każdego treningu. Zwiększa świadomość ciała, wzmacnia mięśnie głębokie brzucha i tułowia. Poprawia postawę ciała Jest to spokojny, ale wymagający trening. Pamiętaj, że nie zawsze musisz wyjść z treningu wykończona. Nie zawsze na następny dzień musi „wszystko boleć”. Nie oznacza to, że nie wykonałaś żadnej pracy. Praca, koncentracja i skupienie na sobie, tworzy niesamowity efekt. Masz większą kontrolę nad własnym ciałem. Pozwala Ci bezpieczniej korzystać z trudniejszych, szybszych treningów.
Uelastycznia mięśnie, wzmacnia mięśnie głębokie, zwiększa się równowaga ciała, poprawia jego ruchomość.

 

Jedną z ważnych zasad metody pilates jest zaangażowanie centralnej części naszego ciała, budujesz solidny fundament. Intensywność sesji zależy od uczestników. Pilates to wymagająca technika, potrzeba cierpliwości i zaangażowania. Minimalistyczny, ale intensywny ruch poprawi jakość twojego życia. Pilates nie jest treningiem tylko dla kobiet czy seniorów. Jest to metoda dla każdego szukającego bardziej świadomego treningu.  Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, nie trzeba być wysportowanym czy rozciągniętym. Ćwiczenia pilates można modyfikować, więc sprawdzą się niezależenie od poziomu zaawansowania. Na zajęciach budujesz siłę i elastyczność mięśni.

  • możesz poprawić ustawienie kręgosłupa, postawę ciała.
  • wyrzeźbisz mięśnie nie zwiększając ich objętości.
  • złagodzisz bóle pleców
  • zwiększysz elastyczność, zwinność, poczucie równowagi i poprawisz koordynację ruchów.
  • zbudujesz silne i elastyczne mięśnie
  • nauczysz się lepiej poruszać, zwiększysz zakres ruchów
  •  zrelaksujesz się
  •  zwiększysz świadomość ciała
Terminy

zajęcia odbywają się 2x w tygodniu (wtorek i czwartek)

1 wolne miejsce

17:30-18:30

kurs obejmuje 8 spotkań

Cena

280zł

Zapisy

gingerupstudio@gmail.com

temat: pilates podstawy gr. 1

Miejsce

Ginger up. pilates studio

Potrzebujesz miejsca,  w którym można uciec od codzienności i po prostu być? Miejsca pełnego akceptacji, spokoju i dobrej energii? Poczuj się zaproszona/y! Studio to dwie przestrzenie: ruchu i kreatywności. Połączone razem tworzą  idealny zestaw. Świadomy trening  to wiele korzyści dla twojego ciała, a także umysłu. Poznajesz swoje ciało i jego możliwości. Uczysz się go słuchać. Dodatkowo nie musisz szukać, wybierać, wszystko w jednym miejscu. Bez względu na wiek czy aktualną kondycję fizyczną, znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy!

 

pilates Łódź
pilates Łódź
*COVID-19
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Sprzęt jest systematycznie dezynfekowany, sale wietrzone.

 

 

error: kopiowanie wyłączone