Razem z Viva! Akcja dla zwierząt zapraszamy na warsztaty pilates! Spotykamy się 16 lipca w ogródku klubokawiarni Niebostan. 

 

Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań – od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych.

Misją Fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna, w zakresie: opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym. Wspieranie działań w zakresie ochrony środowiska. Propagowanie i upowszechnianie informacji na temat zdrowego stylu życia i żywienia.

ginger up. pilates studio

Potrzebujesz miejsca,  w którym można uciec od codzienności i po prostu być? Miejsca pełnego akceptacji, spokoju i dobrej energii? Poczuj się zaproszona/y! W naszym studio treningi oparte są o metody pilates, naturalny ruch oraz choreoterapię. W naszej pracy wykorzystujemy również techniki oddechowe i relaksacji. Uczymy jak pracować mądrzej, a nie ciężej. Jak mieć sprawne i zdrowe ciało. Nasze zajęcia będą dla ciebie, jeśli chcesz zyskać więcej siły, mobilności swobody w ruchu oraz mniej dyskomfortu i bólu. 


niebostan

Klubokawiarnia z wegańskim jedzeniem.

 

Cały dochód ze sprzedaży wejściówek przekażemy fundacji Viva! Akcja dla zwierząt. 

 

pilates

Metoda pilates to bezpieczna forma ruchu, dzięki której pozbędziesz się bólu i dyskomfortu oraz zyskasz więcej siły i świadomości ciała. Jedną z ważnych zasad metody pilates jest zaangażowanie centralnej części naszego ciała, budujesz solidny fundament. Minimalistyczny, ale intensywny ruch poprawi jakość twojego życia. Pilates nie jest treningiem tylko dla kobiet czy seniorów. Jest to metoda dla każdego szukającego bardziej świadomego treningu.  Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, nie trzeba być wysportowanym czy rozciągniętym. Ćwiczenia pilates można modyfikować, więc sprawdzą się niezależenie od poziomu zaawansowania.

Informacje
Termin: 16 lipca g. 12:00-12:50
Cena: 40 zł
Miejsce: Niebostan, ul. Piotrkowska 17 w Łodzi
*liczba miejsc ograniczona
Potrzebujesz:
  • wygodny strój sportowy (coś, w czym czujesz się dobrze i nie będzie krępowało ruchu).
  • matę (mamy kilka do wypożyczenia).
Zapisy:
error: kopiowanie wyłączone