Pilates Brunch


pilates & śniadanie

30 października

 

 

Spotykamy się w kameralnym gronie na sesję pilates i wspólne śniadanie. Zapraszamy do współpracy łódzkie knajpy, które oferują wegetariańskie i wegańskie menu. Zapewniamy przyjemny trening i dobre jedzenie. Brzmi dobrze?

Program:

1.

Pilates

50 minut

Metoda Pilates uczy, jak panować nad swoim ciałem. Poprawia elastyczność, siłę oraz rozwija kontrolę i wytrzymałość w całym ciele. Zwiększa świadomość ciała, wzmacnia mięśnie głębokie brzucha i tułowia. Poprawia postawę ciała Jest to spokojny, ale wymagający trening. Praca, koncentracja i skupienie na sobie, tworzy niesamowity efekt. Masz większą kontrolę nad własnym ciałem. Pozwala Ci bezpieczniej korzystać z trudniejszych, szybszych treningów.
Uelastycznia mięśnie, wzmacnia mięśnie głębokie, zwiększa się równowaga ciała, poprawia jego ruchomość.
Skutecznie odciążają kręgosłup oraz łagodzą bóle karku, szyi i dolnych pleców.

Na zajęcia weź ze sobą matę (jeśli posiadasz), wygodny strój sportowy. Potrzebna będzie również bluza/sweter na czas rozciągania i relaksu. Warsztaty są dla każdego, nie ma żadnego poziomu zaawansowania.

2.

Śniadanie przygotuje dla nas Majne Szwajne Vegan Deli.
•mini rollsy z wegańskim twarożkiem i świeżymi warzywami
•wytrawna tarta francuska z pieczonymi burakami, karmelizowaną czerwoną cebulą, wegańską mozzarellą, rukolą i owocem granatu
•sałatka ze świeżym szpinakiem, prażonym orzechami włoskimi i laskowymi, suszonymi owocami i wegańskim serem mozzarella, z dressingiem malinowym
•puszysta muffinka ze świeżą skórką z cytryny, z cytrynowym lukrem i prażonymi migdałami
Data:
30/10/2021
Cena:
80zł/osoba
czekamy na Wasze zgłoszenia do 20 października.
mamy 7 miejsc

error: kopiowanie wyłączone