poznajmy się

STUDIO PILATES oraz ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM

Studio mieści się  w zabytkowej kamienicy przy ulicy Próchnika 5. Zapraszam na spotkania indywidualne oraz zajęcia w formie kursów, w kameralnych 5-osobowych grupach.

 

 

 

Kameralna przestrzeń, spokój i ładne, przyjazne wnętrze sprawią, że poczujesz się dobrze. Treningi oparte są o metody pilates, naturalny ruch oraz choreoterapię. W swojej pracy wykorzystuję również elementy metody Bebo trening mięśni dna miednicy, metoda Feldenkraisa, Anatomy Trains®, techniki oddechowe i relaksacji.

naturalny ruch dla każdego

Uczę jak pracować mądrzej, a nie ciężej. Jak mieć sprawne i zdrowe ciało. Pomogę Ci zadbać o zdrowie, zyskać więcej siły, mobilności i swobody w ruchu oraz mniej dyskomfortu i bólu. 

 

 PPILATES

Świadomy, mądry ruch. Dzięki ćwiczeniom pilates wzmocnisz mięśnie, poprawisz postawę ciała, przywrócisz ruchomość w stawach oraz zwiększysz świadomość ciała, nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych. Metodę pilates najlepiej opisują trzy słowa: siła, elastyczność, kontrola. Prowadzę zajęcia na matach oraz z wykorzystaniem sprzętu. Każde ćwiczenie angażuje mięśnie centrum, czyli mięśnie brzucha, pleców, mięśni dna miednicy, ud. Dzięki temu budujesz „solidny fundament” do codziennego funkcjonowania, a także pod inne formy ruchu. Każdy ruch i szczegół ma znaczenie. W metodzie pilates liczy się jakość, a nie ilość. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad naszym ciałem. W ćwiczeniach pilates liczy się jakość, nie ilość.

 

 

O mnie

Nazywam się Karolina Lewińska. Studiowałam choreografię i techniki tańca w Akademii Muzycznej w Łodzi, antropologię kultury, także produkcję teatralną na Uniwersytecie Łódzkim. Ruchem zajmuję się od kilkunastu lat, z małą przerwą na szkołę muzyczną. Metodą pilates zainteresowałam się na studiach. Zaczęłam pracować w różnych miejscach, w klubach fitness, ale zawsze czułam, że czegoś tam brakuje. Jeszcze w trakcie studiów magisterskich otworzyłam swoje studio pilates, czy też może patrząc szerzej studio świadomej pracy z ciałem.

Karolina Lewińska

Naturalny, zdrowy, z przyjemności taki według mnie powinien być ruch. Bez zagłuszania siebie i swoich potrzeb głośną muzyką i ostrym światłem. Ruch, który sprawia Ci radość i pielęgnuje twoje ciało. Trenujesz, ponieważ lubisz swoje ciało, nie dlatego, że go nienawidzisz. Jak to zrobić, jak to odnaleźć, a przede wszystkim jak się zmotywować? Tu z pomocą może przyjść rutyna. Niektórzy od niej uciekają, a czasem jest kluczem do wewnętrznego spokoju. Rutyna, a może przyjaźniej rytuał pomaga w podtrzymaniu koncentracji, wzmacnia motywację, kontroluje emocje czy stres. Znalezienie swojego rytuału może zaprowadzić Cię do sukcesu, jakikolwiek by on nie był. I tak moją rutyną, stało się dbanie o siebie. Moim codziennym nawykiem stał się między innymi pilates. Bardzo konkretny, czysty system ruchowy. Minimalny ruch, pracujesz z obciążeniem własnego ciała lub na maszynach. Jest to również świetne ćwiczenie uważności.

 

 

studio próchnika 5 w Łodzi

Kontakt:

gingerupstudio@gmail.com

telefon: 510-168-604

 


Pytania i odpowiedzi
Gdzie odbywają się zajęcia

Studio znajduję się przy ulicy Próchnika 5. Pomiędzy ulicą Zachodnią a Piotrkowską.

zapisy

Proszę wysłać e-mail na adres gingerupstudio@gmail.com lub zadzwonić 510-168-604.

Jakie wybrać zajęcia?

Napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń, razem ustalimy jak zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie. Na początku warto skorzystać z sesji 1:1.

wejścia jednorazowe

Możesz skorzystać z jednorazowego spotkania podczas sesji 1:1. Sprawdzisz, czy odpowiada Ci mój sposób prowadzenia zajęć i miejsce.

Plan zajęć

http://mojestudiopilates.pl/plan-zajec/

Cennik

http://mojestudiopilates.pl/cennik/

 

 

 

 

error: kopiowanie wyłączone