gingerClub!

LUDZIE | PILATES | PRZESTRZEŃ KREATYWNA


Uczymy zdrowego ruchu. Przyjemnie, bezpiecznie, w luźnej atmosferze

Dołącz do naszej społeczności!

Przygotowaliśmy dla Was ciekawą opcje spotkań. Połączysz przyjemne z pożytecznym. Spotkania pilates i świadomego ruchu, networking, udział w warsztatach i wykładach.

Naturalny, zdrowy, z przyjemności taki według mnie powinien być ruch. Bez zagłuszania siebie i swoich potrzeb głośną muzyką i ostrym światłem. Ruch, który sprawia Ci radość i pielęgnuje twoje ciało. Trenujesz, ponieważ lubisz swoje ciało, nie dlatego, że go nienawidzisz. Jak to zrobić, jak to odnaleźć, a przede wszystkim jak się zmotywować? Tu z pomocą może przyjść rutyna. Niektórzy od niej uciekają, a czasem jest kluczem do wewnętrznego spokoju. Rutyna, a może przyjaźniej rytuał pomaga w podtrzymaniu koncentracji, wzmacnia motywację, kontroluje emocje czy stres. Znalezienie swojego rytuału może zaprowadzić Cię do sukcesu, jakikolwiek by on nie był. I tak moją rutyną, stało się dbanie o siebie. Moim codziennym nawykiem stał się między innymi pilates. Bardzo konkretny system ruchowy. Minimalny ruch, pracujesz z obciążeniem własnego ciała lub na maszynach. Jest to również świetne ćwiczenie uważności.

Stwórz z nami swój rytuał! Bez presji i stresu!

Mamy dla Ciebie program ćwiczeń uważności na siebie, przestrzeń i Twoje potrzeby.

  • Ćwiczysz ile chcesz.
  • Ćwiczysz z przyjemności, dla siebie.
  • Ćwiczysz pod okiem doświadczonej nauczycielki od świadomego ruchu.

Program gingerClub! jest dla każdego, zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Znajdziesz w nim lekcje pilates, mobility, warsztaty oddechowe, ćwiczenia na kręgosłup.

Jak to działa?

Ćwiczysz ile chcesz! Masz dostęp do wszystkich zajęć w studio. Przychodzisz kiedy chcesz. Zawsze będzie dla Ciebie miejsce.

  • Możesz liczyć na zniżkę na warsztaty i wykłady odbywające się w studio.
  • Masz dostęp do warsztatów i wykładów specjalnych. Specjalnie dla członków klubu!

stacjonarnie

Spotykamy się raz w tygodniu na zajęciach wyłącznie dla członków gingerclub! Co tydzień inna technika. Dodatkowo możesz wybrać zajęcia z grafiku i dołączyć do grupy. Bez limitu. Możesz z nami ćwiczyć codziennie!

Raz w miesiącu odbędą się warsztaty specjalne z zaproszonymi przez nas specjalistkami od masażu, psychologii, pielęgnacji. To będzie prawdziwa uczta z dobrym jedzeniem, kawą lub winem.

online

Zbieramy grupę online. Łączysz się z dowolnego miejsca. Masz dostęp do zajęć stacjonarnych. Raz w miesiącu zaprosimy Cię na warsztaty stacjonarne!

Chcesz dołączyć? Poznaj szczegóły

Mamy tylko 8 miejsc na spotkania stacjonarne i 10 na zajęcia online. Działamy cały rok, ale w setach 3 miesiące. Decydujesz się na udział na 3 miesiące, z możliwością kontynuacji. Masz do wyboru całą paletę zajęć, więc nie ma stresu, jeśli zachorujesz lub wyjedziesz. I tak jesteś na plus!

Masz dostęp do zamkniętej grupy. Zrobisz coś dla siebie!