Lato w mieście: perfumy na lato – co wybrać, czego szukać? Śródziemnomorska bryza w domu ZRÓB TO SAM/A


Dzień dobry! Cześć!
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie,
– włoskie apertivo i perfumy.
28. czerwca w Ginger up studio będziemy celebrować włoski styl życia i razem ze specjalistkami odkryjesz to, co potrafi twój nos. Dołącz do nas i poczuj prawdziwe włoskie dolce vita!
Czeka na Ciebie ⤵️
1️⃣ Specjalny program I praktyczne ćwiczenia rozpoznawania nut. budowanie zaufania do swojego nosa i odwagi doboru zapachów dla siebie i innych oraz rozmowy i wymiana wiedzy.
2️⃣ włoskie aperitivo
3️⃣ materiały I perfumy do testów.

ZAPISY

Dowiedz się więcej.

Zapraszamy na spotkanie, które pozwoli Wam odpocząć od myśli, obowiązków codziennego życia. Zatrzymujemy czas! Cieszymy się tu i teraz degustując wino i poznając perfumy! Spotkamy się, by odpocząć, otworzyć wspólnie prosecco i razem ze specjalistkami odkryć to, co potrafi twój nos. Zdobyć nowe umiejętności sensoryczne.

włoskie aperitivo i perfumy

margo I prowadząca
Od dwudziestu lat zajmuję się zapachami, mainstreamowymi i niezależnymi. To życiowa pasja i część działalności zawodowej, związanej z niezależnymi konsultacjami rynku perfumowego i walidacjami produktów dla marek. Fascynują mnie historia i rozwój perfumiarstwa oraz aromachemii, zwłaszcza w odniesieniu do zmian socjalnych i naszych potrzeb osobistych w codziennym życiu. Kocham ściągać odium tzw. luksusu z perfum, sprawiać że będziemy się ich mniej bać, chętniej ufać naszym nosom i wyborom i być może unikać pułapek marketingu. Radość, jaką daje zapach, to kolejny „wymiar” / 6D? dodany codzienności i bardzo inkluzywne dobro. Kolekcjonuję historyczne, już ikoniczne perfumy vintage, jak i najnowsze, innowacyjne zapachy niszowe – na warsztacie je poznamy i postaramy się nimi wspólnie bawić.

ZAPISY

informacje techniczne I  Cena → 159 pln/osoba I miejsce →  Próchnika 5 Łódź
Kontakt → Karolina 510168604 lub gingerupstudio@gmail.com

 

ginger up studio I miejsce spotkania
Nasza siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Łodzi. Kameralna przestrzeń, spokój i ładne, przyjazne wnętrze sprawią, że poczujesz się dobrze. Założycielką studio jest Karolina Lewińska tancerka, choreografka oraz nauczycielka metody pilates. Działamy w oparciu o holistyczne podejście do ciała i ruchu.

program.

  • praktyczne ćwiczenia rozpoznawania nut.
  • budowanie zaufania do swojego nosa i odwagi doboru zapachów dla siebie i innych.
  • rozmowy i wymiana wiedzy.

gwarantujmy materiały.

  • perfumy do testów.
  • poczęstunek – włoskie przysmaki i wino.
  • czas tylko dla siebie.
  • warsztat ze specjalistką

 

Dzień matki – możemy przygotować dla Ciebie voucher na spotkanie.

ZAPISY

informacje techniczne I  Cena → 159 pln/osoba I miejsce →  Próchnika 5 Łódź
Kontakt → Karolina 510168604 lub gingerupstudio@gmail.com


Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *