Women’s rights: perfumy i polityka kiedyś i dziś

Women’s rights: perfumy i polityka kiedyś i dziś


Dzień Kobiet
Dzień Kobiet

ZAPISY

Zapraszamy na spotkanie, które pozwoli Wam odpocząć od myśli, obowiązków codziennego życia. Zatrzymujemy czas! Cieszymy się tu i teraz degustując wino i poznając perfumy! Spotkamy się, by odpocząć, otworzyć wspólnie prosecco i razem ze specjalistkami odkryć to, co potrafi twój nos. Zdobyć nowe umiejętności sensoryczne.

margo I prowadząca
Od dwudziestu lat zajmuję się zapachami, mainstreamowymi i niezależnymi. To życiowa pasja i część działalności zawodowej, związanej z niezależnymi konsultacjami rynku perfumowego i walidacjami produktów dla marek. Fascynują mnie historia i rozwój perfumiarstwa i aromachemii, zwłaszcza w odniesieniu do zmian socjalnych i naszych potrzeb osobistych w codziennym życiu. Kocham ściągać odium tzw. luksusu z perfum, sprawiać że będziemy się ich mniej bać, chętniej ufać naszym nosom i wyborom i być może unikać pułapek marketingu. Radość, jaką daje zapach, to kolejny „wymiar” / 6D? dodany codzienności i bardzo inkluzywne dobro. Kolekcjonuję historyczne, już ikoniczne perfumy vintage, jak i najnowsze, innowacyjne zapachy niszowe – na warsztacie je poznamy i postaramy się nimi wspólnie bawić.

ginger up studio I miejsce spotkania
Nasza siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Łodzi. Kameralna przestrzeń, spokój i ładne, przyjazne wnętrze sprawią, że poczujesz się dobrze. Założycielką studio jest Karolina Lewińska tancerka, choreografka oraz nauczycielka metody pilates. Działamy w oparciu o holistyczne podejście do ciała i ruchu.

program.

_praktyczne ćwiczenia rozpoznawania nut.
_budowanie zaufania do swojego nosa i odwagi doboru zapachów dla siebie i innych.
_rozmowy i wymiana wiedzy

gwarantujmy materiały
_perfumy do testów.
_poczęstunek
_czas tylko dla siebie.
_warsztat ze specjalistką

ZAPISY

informacje techniczne

Cena I 165 pln/osoba
Miejsce I Próchnika 5 Łódź
Kontakt I 510168604 I gingerupstudio@gmail.com